RSS
 

Jessica Alba przegoniła Beyonce

22 sie

Jessica Alba

34-letnia Jessica Alba na planie filmowym pojawia się sporadycznie. Nie oznacza to, że gwiazda się nudzi. Nic z tych rzeczy! Aktorka rozwija biznes, który przynosi jej olbrzymie dochody. Mowa o firmie The Honest Company, w której Alba posiada 20-procentowy udział.

Ekspansja firmy na rynku zakończyła się dla Alby sukcesem. Firma reklamuje swoje produkty jako naturalne i nietoksyczne. Sprzedaje pieluchy, akcesoria do pielęgnacji dzieci, a także środki czystości. Sukces firmy jest sukcesem Jessiki – również tym finansowym.

Doszło do tego, że dochód aktorki przewyższył ten, którym może się pochwalić Beyonce. Podczas gdy Alba zarobiła 340 milionów w ciągu roku, Bey „zaledwie” 250 milionów.

Wartość firmy Honest szacuje się na więcej niż 1,7 miliarda dolarów. 20 procent z tej sumy należy do aktorki. Imponujące.

Wiadomo, że za sukcesem firmy stoi cały sztab ludzi. Alba nie jest jedyną odpowiedzialną za dobrą sprzedaż pieluch i proszków do prania. Ale to ona sygnuje markę swoją twarzą. A ta twarz – jak widać – jest warta mnóstwo pieniędzy.

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Honest Company, newsy

 

Dodaj komentarz