RSS
 

Kolejny produkt Honest Company wycofany

21 maj

Jessica Alba's the Honest Company is voluntarily recalling baby wipes due to the possibility of mold being present. She is pictured above promoting products in 2016

Wygląda na to, że to nie koniec problemów Honest Company z produktami dziecięcymi. Tym razem zostało wydane ostrzeżenie dotyczące nawilżonych chusteczek, które mogą posiadać przebarwienia przypominające pleśń. Jak podkreślił wpółzałożyciel firmy Christopher Gavigan, że część partii została wycofana ze względu na najwyższą ostrożność i jest mało prawdopodobne, że chusteczki są rzeczywiście niebezpieczne dla dziecka. Konsumentom zaleca się sprawdzenie numeru partii na tylnej stronie opakowania, aby sprawdzić, czy są one dotknięte wycofaniem. Honest Wipes mogą zostać zwrócone do punktu zakupu w celu uzyskania pełnego zwrotu kosztów.

undefined

Jessica Alba i Sheryl Sandberg (szefowa operacyjna Facebook) udzieliły wywiadu w programie Internet Association, w którym opowiadały o zarządzaniu firmami wartymi bilion dolarów.

 
Komentarze (5)

Napisane przez w kategorii Honest Company, makijaż, wywiady

 

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~Rena

  21 maja 2017 o 20:54

  Cieszę się bardzo że wracasz do formy z przed ciąży, pomalutku a do przodu, pamiętasz ile mi trudu na początku mojej przygody ćwiczenia sprawiały, ale każdy dzień, tydzień, sprawiał że czułam się silniejsza i pewniejsza siebie, czasem mam przestoje, że nie chce mi się ćwiczyć, np ten tydzień, we wtorek miałam przerwę, ale przymusową bo bolał mnie brzuch,mimo to przebrałam się i zaczęłam ćwiczyć, ale brzuch rozbolał mnie jeszcze bardziej, więc z bólem serca ale przerwałam, no i miałam nie robić już przerwy w tym tygodniu, ale wczoraj zrobiłam przerwę, bo dorwało mnie przeziębienie,katar,gardło (małą też niestety) i dziś tak samo nie mogę się zmobilizować i nie wiem jeszcze co zrobię z dzisiaj czy poćwiczę czy nie :-(, na dodatek byłam wczoraj u mojej Rodziny odwiedzić dawno ich nie widziałam, kilka ładnych miesięcy i ciotka (lubi dogadywać, nie zawsze koniecznie miło) mówi i widzę jak mnie mierzy wzrokiem, to już wiedziałam co powie: aleś schudła, co Ty nie jesz w ogóle czy co i coś tam gada na ten temat, pózniej za chwilę znowu to samo jeszcze do Krzyśka żeby mnie dokarmił, bo strasznie jestem chuda, że znikam w oczach. Tylko czekałam kiedy doda: chudaś aż Ci brzydko, ale nie dodała :-) haha. A Krzysiek do niej tekst: Taka moda teraz żeby być FIT :-D hahaha. Z nią wolałam nie dyskutować, bo ona tak lubi głupio przygadywać, to po co mam się tłumaczyć, coś tam skomentowałam że jej się wydaje i że jem wszystko haha :D. Dobrze niech widzą, znaczy że są efekty ;-), ale z racji że nie lubię się chwalić i szczycić czymś, tak wiesz że trochę głupio się czułam i wolałam temat skończyć ;-). Od jutra znów muszę się przyszpilić bo popuściłam w weekend. W niedzielę mam Komunię Synka mojej Siostry, trzeba się jakoś pokazać ;-). Aha, mierzyłam się i 1cm z brzucha mi zleciał więc radość ogromna jest :-), w prawdzie nie w tydzień tylko jakoś w niecały miesiąc, ale zawsze sukces :-). Buzka

  http://spicetki.blog.pl/

   
 2. Zuzanna Janicka

  23 maja 2017 o 17:44

  Szkoda produktu :/

  Nowy wpis na http://the-rockferry.blog.onet.pl/

   
 3. ~Rena

  23 maja 2017 o 22:31

  Cieszę się że Cię rozbawiłam opowieścią o ciotce ;-), od poniedziałku powróciłam na właściwe tory z dietą, ćwiczyć też ćwiczę, ale muszę Ci powiedzieć że w niedzielę jak Ci pisałam że tak mi się nie chce ćwiczyć, to po wpisie u Ciebie się zmobilizowalam, zawzięłam i poćwiczyłam z tego linka co mi podałaś i powiem Ci że Pani która prowadzi bardzo sympatyczna i ćwiczenia przyjemne :-),więc na pewno do nich wrócę, teraz bym ćwiczyła z tymi ćwiczeniami na brzuch co ćwiczę z Jillian Michales, ale nie chce teraz bardzo ćwiczyć mocno, bo nie chcę przyspieszyć sobie okresu, bo boję się że jak mi będzie co miesiąc wypadał troszkę wcześniej to mnie dołapie na wakacjach nad morzem jak będziemy i tak kurcze wychodzi mi z obliczeń że mnie dołapie, ale chociaż żeby jak najpózniej wypadł. ajjj ten okres :-(. Jak Twoje samopoczucie ?? Na pewno to nie spadek formy, zrób coś dla siebie, może jakaś odskocznia od codzienności, coś co Ci sprawia przyjemność ?? Ja ostatnio powróciłam do czytania książek i w każdej wolnej chwili czytam :-),kiedy tylko mogę. A co do ćwiczeń wieczorami, to wiesz ciężko jest, ale w dzień nie mam kiedy, mała już nie śpi w dzień, a jak np.ogląda kiedy ewentualnie mialabym czas, to muszę zrobić tysiąc rzeczy w tym często gospodaruje sobie czas dla siebie,na kawkę np.i posiedzę wtedy na kompie, albo poczytam właśnie, ale często muszę coś w tym czasie robić w domu,więc kawa w biegu itd….

  http://spicetki.blog.pl/

   
 4. ~Paula

  24 maja 2017 o 13:34

  Mam nadzieję ze to ostatni problem firmy :D

  U mnie http://arianagrande–polska.blog.pl NN zapraszam