RSS
 

Startuje Planet of the Apps – show telewizyjne Apple’a

08 cze

Startuje Planet of the Apps - show telewizyjne Apple'a

Apple uruchamia swój pierwszy program telewizyjny, show o nazwie Planet of the Apps, które zapowiedziano już wiele miesięcy temu. Zmagania deweloperów aplikacji będą oceniać cztery osoby: Jessica Alba, Gwyneth Paltrow, Will.i.am i Gary Vaynerchuk. Wszystko pod bacznym okiem Zane’a Lowe’a. Pierwszy odcinek będzie dostępny do obejrzenia także za darmo.

Planet of the Apps to show telewizyjne, które stworzyło Apple. Zapowiedziano je już dawno temu, a teraz odbywa się premiera. Pierwszy odcinek jest już dostępny w iTunes, ale chcąc go obejrzeć musicie być subskrybentami usługi Apple Music. Będzie on też dostępny do obejrzenia bez subskrypcji, ale kolejne odcinki już nie.

Planet of the Apps to show, w którym udział wzięły osoby z ciekawymi pomysłami na aplikacje i ich model biznesowy na urządzenia z iOS oraz Apple Watcha. Oczywiście, mamy do czynienia z programem telewizyjnym, w którym są sędziowie oceniający zmagania śmiałków. Tymi zostali: Jessica Alba, Gwyneth Paltrow, Will.i.am i Gary Vaynerchuk. Nad całością czuwa Zane Lowe.

Apple zamierza mocno promować własne show. Ma to robić nie tylko na własnej stronie i na łamach mediów społecznościowych. Także w innych miejscach. W sklepie App Store stworzono specjalny dział, gdzie umieszczono aplikacje uczestników programu.

Tutaj zwiastun

A tu pierwszy odcinek


źródło: www.komputerswiat.pl

 
Komentarze (2)

Napisane przez w kategorii newsy

 

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~Alice

  10 czerwca 2017 o 15:44

  fajny zwiastun :) niestety odcinka już nie ma :(

  NN

   
 2. Arco Iris

  11 czerwca 2017 o 15:24

  Mało jest osób z show-bizu (no dobra, nie aż tak mało), które mnie odpychają na równi z Paltrow…. :/ Odpuszczę zapoznanie się z programem.

  Zapraszam przy okazji na nowy wpis.