RSS
 

Jessica Alba i Jenna Dewan-Tatum na plażowej imprezie Baby2Baby

16 cze

undefined

W piątek  02.06. Jessica Alba i Jenna Dewan-Tatum spotkały się podczas plażowej imprezy Baby2Baby w Santa Monica.

Łatwo wyobrazić sobie przyjaźń Jessici Alby i Jenny Dewan-Tatum, które mają ze sobą wiele wspólnego. Obie są gwiazdami o wielu talentach, pracowitymi mamami, które wychowują córki i obie wspierają fundację Baby2Baby. I już wkrótce obie będą sobie jeszcze bliższe. Podczas promocji kolekcji japonek „Mommy & Me” Alba powiedziała magazynowi „People”, że będzie sąsiadką Jenny, a Dewan Tatum dodaje: „Moja córka Everly jest bardzo podekscytowana. Chodziłyśmy po domu i mówi: „Będziemy mieli przyjaciół wkrótce?”

Choć czteroletnia córka Dewan Tatum nie spotkała córek Alby – Haven Garner, 5½ i Honor Marie, 9, zmieni się to, kiedy się wprowadzą.

Alba i Dewan Tatum zdecydowały się wspierać fundację Baby2Baby, która pomaga dzieciom z ubogich rodzin, których nie stać na zapewnienie podstawowych potrzeb. „Jesteśmy mamami i wiemy, jak trudno jest wychować dzieci”, mówi Alba. „Mamy więcej niż będziemy kiedykolwiek potrzebować, a nawet z tym wszystkim, to wciąż trudne. Baby2Baby jest tutaj, aby zaoszczędzić tym rodzinom stresu i presji, aby mogli być jak najlepszymi rodzicami”.
Jenna Dewan Tatum dodaje z kolei, aby matki nie żyły w poczuciu winy: „Każda matka na świecie doświadczyła poczucia winy. Pamiętaj: Robisz wszystko, co możesz i to jest najważniejsze.”

„Naprawdę chodzi o to, żeby inne mamy wspierały mamy, bez względu na to w jakim stylu wychowują dzieci i w jakich okolicznościach” – kontynuuje Alba. A mówiąc o swoich córkach dodaje: „Moja młodsza córka uwielbia naśladować starszą i stara się ubierać podobnie jak ona. Obydwie też lubią się dopasowywać do mnie.”

Na pytanie o randki z mężami, obie zgodnie stwierdziły, że najważniejsze jest planowanie i zdradziły, co miłego potrafią dla nich zrobić ich mężczyźni. Alba pochwaliła Casha, że pozwala jej się wyspać w weekend. „W weekendy robi śniadanie dzieciom. To wspaniałe.”

undefined

undefined

undefined

Panie, które od początku wspierają organizację, zaprojektowały również parę klapek Havaianas.

undefined

undefinedundefined

 
Komentarze (5)

Napisane przez w kategorii Baby2Baby, stylizacje

 

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~Paula

  16 czerwca 2017 o 19:50

  To fajni ze się przyjaźnią, tyle je łączy że maja o czym rozmawiać ;-)

  Na http://dlovato-agrandepoland.blog.pl/ 2 NN zapraszam :D

   
 2. ~Rena

  19 czerwca 2017 o 09:53

  Fajnie, cieszę się że się lubią.
  A ja spędziłam weekend w Górach byliśmy na 4 dni ze znajomymi, dzieci się wybawiły wychodziły po Górach w Zakopanym byliśmy na wycieczce, fajnie bardzo było, szkoda że tak krótko, a za 3 tygodnie będę bliżej Ciebie :-), bo Nad Morze jedziemy :-).

  http://spicetki.blog.pl/

   
 3. ~Arco Iris

  19 czerwca 2017 o 21:15

  Kombinezon ma paskudny, bo strasznie bezkształtny. :/

   
 4. ~Rena

  20 czerwca 2017 o 23:46

  Zapraszam do mnie na nową recenzję :-).

  http://recenzentkaa.blog.pl/

   
 5. ~Paula

  21 czerwca 2017 o 18:02