RSS
 

Jessica Alba potwierdza trzecią ciążę

20 lip
Jessica Alba (36 l.) jest dumną mamą dwójki dzieci. Aktorka wielokrotnie przekonywała, że macierzyństwo, to „najlepsze, co ją w życiu spotkało” i nie ma nic przeciwko powiększeniu rodziny. Okazuje się, że słowa nie padły na daremno, ponieważ właśnie ogłosiła, że jest w trzeciej ciąży.

36-letnia gwiazda pochwaliła się radosną nowiną na Instagramie.

Dziecko w drodze. Znów to samo – napisała pod zdjęciem z balonami, które pomagały jej trzymać urocze córeczki. Honor trzyma czarny balon z „1″, Haven z „2″, a Jess z „3″.

Tymczasem wiele osób zastanawia się, czy aktorka spodziewa się… bliźniaków! Dlaczego? Otóż według internautów świadczyć ma o tym fakt, że brzuszek gwiazdy jest już „naprawdę spory”. Ponadto w rodzinie jej męża zdarzały się przypadki ciąż bliźniaczych, więc jest to całkiem prawdopodobne.

Od kilku dni aktorka przebywa na wakacjach w Honolulu (Hawaje) i wygląda kwitnąco.

celebsday:
“ Jessica Alba - Honolulu, Hawaii, 07/15/17
”
undefined
 
Komentarze (2)

Napisane przez w kategorii newsy, stylizacje

 

Dodaj komentarz

 

 
 1. Arco Iris

  20 lipca 2017 o 15:40

  No i spoko. Chociaż ja nie jestem z tych, których w jakikolwiek sposób ekscytują ciąże osób publicznych. Jest w ciąży? No i ok. I tyle. :) Ani ciąża Beyonce, ani Lewandowskiej, ani nikogo mnie specjalnie nie obeszła…

  Zapraszam na nowy wpis.

   
 2. ~Rena

  20 lipca 2017 o 16:09

  Super nowina, Gratulacje.

  Fajne są też wypady na weekendy, ale z córeczką będzie na pewno szybko dobrze, u moich znajomych ich syn też miał też wrzeszczał, wiadomo, mi też by serce pękało, mam nadzieję że to szybko się wyprostuje.

  http://spicetki.blog.pl/