RSS
 

Jessica Alba w ciąży kwitnie

07 sie

Jessica Alba w ciąży prezentuje się imponująco. Zauważalny jest już sporych rozmiarów brzuch aktorki.

Jessica Alba jest obecnie w trzeciej ciąży. Radosną nowiną aktorka pochwaliła się niespełna 3 tygodnie temu za pośrednictwem Instagrama. Mimo że Alba do tej pory nie zdradziła, który to już miesiąc, po zdjęciach paparazzi sami możemy wywnioskować, że ciąża jest dość zaawansowana.
Ostatnio aktorka wraz ze swoją 6-letnią córką Haven Garner została przyłapana przez fotoreporterów na ulicach Nowego Jorku. Mimo luźnego fasonu sukienki, zauważalny był jej sporych rozmiarów brzuch.

Patrząc na te zdjęcia, nie możemy się oprzeć wrażeniu, że ciąża jej służy! Nie bez przyczyny Alba nazywana jest jedną z najseksowniejszych mam w show-biznesie.

Zdjęcie numer 3 w galerii - Jessica Alba w ciąży kwitnie! Ale jej brzuch jest już naprawdę SPORYZdjęcie numer 2 w galerii - Jessica Alba w ciąży kwitnie! Ale jej brzuch jest już naprawdę SPORY

Zdjęcie numer 7 w galerii - Jessica Alba w ciąży kwitnie! Ale jej brzuch jest już naprawdę SPORYZdjęcie numer 8 w galerii - Jessica Alba w ciąży kwitnie! Ale jej brzuch jest już naprawdę SPORY

Zdjęcie numer 5 w galerii - Jessica Alba w ciąży kwitnie! Ale jej brzuch jest już naprawdę SPORY

Zdjęcie numer 4 w galerii - Jessica Alba w ciąży kwitnie! Ale jej brzuch jest już naprawdę SPORY

 
Komentarze (2)

Napisane przez w kategorii stylizacje

 

Dodaj komentarz

 

 
 1. Zuzanna Janicka

  8 sierpnia 2017 o 19:54

  Ta sukienka skutecznie maskuje jej powiększony brzuch ;)

  Nowy wpis na http://the-rockferry.blog.onet.pl/

   
 2. ~Rena

  8 sierpnia 2017 o 22:26

  Ślicznie wygląda, pisałam wcześniej że kwitnie w ciąży, fajnie że będzie miała 3 dziecko, ciekawe czy po 3 też wróci do takiej pięknej sylwetki jak wcześniej.

  Pozdrawiam

  http://spicetki.blog.pl/