RSS
 

Jessica Alba pojawi się w „Carpool Karaoke”

11 sie

Gwyneth Paltrow, Will.i.am and Jessica Alba are featured

Aktorka wystąpi w jednym z odcinków razem z Gwyneth Paltrow i Will.I.Am. z Black Eyed Peas, z którymi tworzy jury programu „Planet Of The Apps”.

W czerwcu 2016 roku James Corden oficjalnie ogłosił, że „Carpool Karaoke” zadebiutuje jako oddzielny program na platformie muzycznej Apple Music. Niestety, jak się okazuje brytyjski komik nie pojawi się już w nim w roli prowadzącego.

W ostatni poniedziałek podczas konferencji „Television Critics Association” Corden ujawnił, że najnowszy sezon składać się będzie z 16 półgodzinnych odcinków. W każdym z nich pojawi się inna para największych gwiazd Hollywood. Możemy spodziewać się takich artystów jak Alicia Keys, John Legend, Will Smith, Ariana Grande czy Miley Cyrus. Scenariusz programu standardowo obejmować będzie występy muzyczne i wywiady.

Gotta get that:  In perhaps one of the most surprising pairings, Gwyneth Paltrow raves with Jessica Alba while will.i.am bops along in the back seat

Vroom vroom vroom: The trio dance with fluorescent glasses and glow sticks 

Znalezione obrazy dla zapytania jessica alba carpool karaoke

 
1 komentarz

Napisane przez w kategorii newsy

 

Dodaj komentarz

 

 
  1. ~Rena

    12 sierpnia 2017 o 09:18

    O szkoda że nie będzie już słynnego prowadzącego, ciekawe dlaczego i czy będzie jeszcze taki fajny bez niego, on super prowadził.

    http://spicetki.blog.pl/