RSS
 

Jessica Alba w ciąży na gali Baby2Baby

13 lis

Zdjęcie z artykułu: Jessica Alba w ciąży na gali Baby2Baby! Do twarzy jej z ciążowym brzuchem!

Jessica Alba w trzeciej ciąży prezentuje się doskonale. Aktorka i businesswoman wzięła udział w corocznej gali charytatywnej Baby2Baby.
Fundacja Baby2Baby zajmuje się dostarczaniem ubogim dzieciom produktów najbardziej im potrzebnych – pieluszek, odzieży i produktów pierwszej potrzeby. Coroczna gala pozwala zebrać na ten cel miliony dolarów. Każdego roku Baby2Baby nagradza też jedną matkę, która wykorzystuje swoją pozycję, by pomagać biednym dzieciom. W tym roku wyróżniona została Gwyneth Paltrow, a wśród wyróżnionych w poprzednich latach znalazły się Kate Hudson, Kerry Washington, Jennifer Garner. Drew Barrymore oraz Jessica Alba.
I to właśnie Jessica Alba była jedną z najjaśniej błyszczących gwiazd na tegorocznej gali! Aktorka z uśmiechem pozowała w długiej, czarnej sukni Brock Collection podkreślającej mocno już zaokrąglony brzuszek. Mocny kolor szminki dodał stylizacji charakteru. U jej boku uśmiechał się mąż, Cash Warren.

Tegoroczna gala Baby2Baby odbyła się w sobotę w Los Angeles i przyciągnęła spore grono pierwszoligowych gwiazd. Oprócz Jessici  na ściance w towarzystwie mężów pojawiły się Alessandra Ambrosio, Zoe Saldana,  Jessica Biel  i  Jennifer Garner.
Zdjęcie z artykułu: Jessica Alba w ciąży na gali Baby2Baby! Do twarzy jej z ciążowym brzuchem!

Przy okazji gali reporter US Weekly zapytał Jessicę, czy jest już gotowa na kolejnego potomka. „Zdecydowałam się przyjść tutaj dzisiaj i dobrze się bawić będąc w ciąży. To mój trzeci raz i na szczęście mam firmę, która zapewnia wszystko, czego potrzebuję. Nie miałam tego przy Honor i Haven. Zakładałam firmę w momencie kiedy pojawiła się Haven. To było stresujące, bo zawsze kwestionowałam skład produktów i chciałam zapewnić bezpieczny rozwój dzieciom. Ciężko było uzyskać to, czego chciałam i odpowiednio się przygotować. ” I po chwili dodała: „Jestem już prawie przygotowana, chociaż jeszcze nic nie kupiłam.”

2Jessica Alba

Alba wypowiedziała się również na temat tego jak czuje się w ciąży i jak zmienia się jej ciało. „Kiedy jestem w ciąży, nie czuję się olśniewająco, więc miło się przebrać i czuć się piękną. Zazwyczaj czuję się jak Humpty Dumpty, wszystko dookoła jest w niełądzie, hormony szaleją i nic nie wygląda tak samo. Ale w tej sukience czuję się naprawdę dobrze.

Słowa Alby dowodzą, że nawet gwiazdy, z ich pozornie czarującym życiem, nie są odporne na doświadczanie ciąż, które mają zarówno wzloty, jak i upadki lub psychiczne dołki. W końcu, na koniec dnia, celebryci też są ludźmi. Bycie realistką w jej opinii pomaga zmienić tradycyjną narrację wokół ciąży, uznając, że to naturalne i powszechne, że kobiety nie czują się sobą, kiedy noszą dziecko.
To nie pierwszy raz, kiedy Alba otworzyła się na temat wyzwań związanych z macierzyństwem. W przeszłości mówiła o zmaganiach z byciem pracującą mamą i przezwyciężaniu poczucia winy oraz przedstawiła wskazówki, jak sobie z tym radzić.
„Nie bądź dla siebie zbyt twardy, staraj się być obecnym, gdziekolwiek jesteś, to najważniejsze” – powiedziała. Mądre słowa, które wszyscy – w ciąży lub nie – powinni stosować.

undefinedundefined

albajess:
“Baby2Baby (11.11.2017)
”1

2

eska.pl

 
Komentarze (6)

Napisane przez w kategorii Baby2Baby, stylizacje

 

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~Rena

  13 listopada 2017 o 21:53

  Pięknie wyglądała, zwłaszcza ta fryzura.

  http://spicetki.blog.pl/

   
 2. ~Arco Iris

  14 listopada 2017 o 15:20

  Wygląda naprawdę korzystnie.

  Zapraszam na nowy wpis.

   
 3. ~Rena

  14 listopada 2017 o 16:07

  Właśnie oglądamy z Córcią Minionki – Gru, Dru i Minionki :-) śmieszne, też niedługo Cię to czeka :-)

  http://spicetki.blog.pl/

   
 4. justysia_konin

  14 listopada 2017 o 16:20

  Świetnie wyglądała pomimo stanu błogosławionego. Pozdrawiam i zapraszam na moje blogi:
  http://aniasolo.blog.onet.pl
  http://magdalenatul.blog.pl

   
 5. Zuzanna Janicka

  14 listopada 2017 o 16:51

  Sukienka mi się nie podoba, ale fryzura obłędna i bardzo szykowna.

  Nowa recenzja na http://the-rockferry.blog.onet.pl/

   
 6. Lor_11

  14 listopada 2017 o 19:58

  Pięknie Jessica wyglądała.
  PS: Vanessa na zakupach z siostrą i przyjacielem- więcej w NN
  http://www.vanessa-actress.blog.onet.pl