RSS
 

Good Housekeeping

07 gru

Jessica Alba Good Housekeeping cover

Zainteresowanie Jessicą w ostatnich tygodniach jej ciąży nie maleje. Nie ma dnia bez wywiadu czy video z udziałem aktorki. UsMagazine opublikował okładkę styczniowego wydania magazynu „Good Housekeeping” ze zdjęciem autorstwa Justina Coit. W środku znajduje się wywiad z Jessicą oczywiście na temat macierzyństwa i założenia Honest Company. Poniżej fragmenty:
Choć Jessica jest dzisiaj mamą dwójki dzieci i kolejnego w drodze, to kiedyś martwiła się, że macierzyństwo to nie jej przeznaczenie.
Aktorka, która pojawi się na okładce „Good Housekeeping” w styczniu 2018 r. opowiedziała o balansowaniu między życiem zawodowym a obowiązkami rodzicielskimi.
„Obawiałam się, że stając się mamą, przestanę być sobą, ale dzięki temu stałam się bardziej wierna temu, kim jestem. Cieszę się, że moje dziewczyny widzą, że mam swoje zdanie… Mam nadzieję, że niektóre z rzeczy, które robię, będą miały na nie wpływ. To trudne, ponieważ dorastają mając większe przywileje niż ja.”
Podczas wywiadu Alba powiedziała, że zawsze stara się przekazywać ważne wartości swoim dzieciom i nieustannie szuka okazji, by ich uczyć. „Niedawno powiedziałem mojej najstarszej, która nie chce urazić niczyich uczuć, że można wygrać wyścig i to nie znaczy, że się przechwalasz. Nie martw się tym”.
Alba otwarcie wypowiadała się również na temat „The Honest Company”, która właśnie otrzymała wyróżnienie Good Housekeeping Seal. Aktorka, która stworzyła markę, aby zapewnić świeżo upieczonym mamom produkty niedrogie i etycznie odpowiedzialne, walczyła ze sporą ilością pozwów, w tym pozwów zbiorowych i przypadków, w których konsumenci skarżyli się na fałszywe etykietowanie.
„Zajmowanie się procesami sądowymi było stresujące, ale była to lekcja i sprawiło, że chcieliśmy lepiej przekazać nasze przesłanie” – wyjaśniła Alba. „Zawsze szukamy sposobów bycia innowacyjnym, uczenia się i wznoszenia się na wyższy poziom.”
Magazyn ukaże się już 12 grudnia.

tłumaczenie artykułu ze strony usmagazine.com

Jessica Alba Good Housekeeping

1 2 3

 
Komentarze (2)

Napisane przez w kategorii Honest Company, photoshoot, wywiady

 

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~Rena

  7 grudnia 2017 o 21:23

  Świetnie że jej popularność nie maleje :-).

  http://spicetki.blog.pl/

   
 2. ~Rena

  8 grudnia 2017 o 21:49

  Czekam na nowy news :-)

  http://spicetki.blog.pl/